Zarząd i zespół

 
 

Zarząd


Michał Iwanicki

prezes zarządu mCorporate Finance


  • Michał Iwanicki jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i posiada tytuł magistra na kierunkach Finanse i Bankowość oraz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne.
  • Do zespołu mCorporate Finance dołączył w sierpniu 2014 na stanowisko dyrektora, odpowiedzialnego za doradztwo transakcyjne M&A i współpracę z makroregionem zachodnim w Grupie mBanku.
  • Michał w latach 2003-2007 pracował w dziale bankowości inwestycyjnej banku JPMorgan w Londynie, gdzie realizował szereg projektów fuzji i przejęć, giełdowych i doradztwa strategicznego dla dużych klientów korporacyjnych z sektora zasobów naturalnych w Europie Zachodniej i Wschodniej, Azji Środkowej i na Bliskim Wschodzie.
    Następnie przez ponad 6 lat był członkiem zespołu czołowej firmy doradztwa M&A na rynku polskim FIDEA Corporate Finance, pracując przy transakcjach M&A i restrukturyzacjach finansowych w szerokim spektrum branżowym dla klientów z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Piotr Zawalski

Piotr Zawalski, dyrektor

 

Piotr jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Dołączył do zespołu mCorporate Finance w 2016 roku na stanowisko dyrektora. Posiada tytuł CFA. Piotr posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe. Przed dołączeniem do zespołu mCF pracował 4 lata w dziale Bankowości Inwestycyjnej Trigon Domu Maklerskiego, gdzie przeprowadził szereg transakcji z zakresu fuzji i przejęć, rynków kapitałowych i doradztwa strategicznego dla największych polskich przedsiębiorców. W szczególności realizował liczne akwizycje spółek z regionu Europy Środkowej oraz krajów niemieckojęzycznych. Wcześniej pracował w butiku doradztwa strategicznego Azimutus oraz dziale corporate finance KPMG w Warszawie. Swoją karierę rozpoczynał w Procter&Gamble, odpowiadając za marketing wybranych produktów w krajach nadbałtyckich.