Zarząd i zespół

 
 

Zarząd


Michał Iwanicki

prezes zarządu mCorporate Finance


  • Michał Iwanicki jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i posiada tytuł magistra na kierunkach Finanse i Bankowość oraz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne.
  • Do zespołu mCorporate Finance dołączył w sierpniu 2014 na stanowisko dyrektora, odpowiedzialnego za doradztwo transakcyjne M&A i współpracę z makroregionem zachodnim w Grupie mBanku
  • Michał w latach 2003-2007 pracował w dziale bankowości inwestycyjnej banku JPMorgan w Londynie, gdzie realizował szereg projektów fuzji i przejęć, giełdowych i doradztwa strategicznego dla dużych klientów korporacyjnych z sektora zasobów naturalnych w Europie Zachodniej i Wschodniej, Azji Środkowej i na Bliskim Wschodzie.
    Następnie przez ponad 6 lat był członkiem zespołu czołowej firmy doradztwa M&A na rynku polskim FIDEA Corporate Finance, pracując przy transakcjach M&A i restrukturyzacjach finansowych w szerokim spektrum branżowym dla klientów z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Mateusz Kurysz

Mateusz Kurysz, dyrektor

 

Mateusz jest absolwentem Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie. Dołączył do zespołu mCorporate Finance w 2015 roku na stanowisko dyrektora.
Mateusz posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa transakcyjnego. Łącznie brał udział w kilkudziesięciu transakcjach sprzedaży spółek należących do prywatnych właścicieli oraz funduszy private equity działających m.in. w branżach: spożywcza, usługowa, produkcyjna, medyczna, przemysł ciężki, energetyka, energetyka odnawialna, TMT i innych.
Przed dołączeniem do mCF, Mateusz spędził ponad 4 lata w butiku doradczym – CAG. Wcześniej był przez ponad 4 lata członkiem zespołu transakcyjnego PwC, gdzie poza procesami transakcyjnymi, doradzał również w projektach corporate finance, takich jak: studia wykonalności, pozyskiwanie kredytów inwestycyjnych, budowanie modeli finansowych. Swoją karierę w doradztwie transakcyjnym Mateusz rozpoczął w polskim przedstawicielstwie portugalskiego banku inwestycyjnego Espirito Santo (CESI).

Piotr Zawalski

Piotr Zawalski, dyrektor

 

Piotr jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Dołączył do zespołu mCorporate Finance w 2016 roku na stanowisko dyrektora. Posiada tytuł CFA. Piotr posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe. Przed dołączeniem do zespołu mCF pracował 4 lata w dziale Bankowości Inwestycyjnej Trigon Domu Maklerskiego, gdzie przeprowadził szereg transakcji z zakresu fuzji i przejęć, rynków kapitałowych i doradztwa strategicznego dla największych polskich przedsiębiorców. W szczególności realizował liczne akwizycje spółek z regionu Europy Środkowej oraz krajów niemieckojęzycznych. Wcześniej pracował w butiku doradztwa strategicznego Azimutus oraz dziale corporate finance KPMG w Warszawie. Swoją karierę rozpoczynał w Procter&Gamble, odpowiadając za marketing wybranych produktów w krajach nadbałtyckich.